Çınar Sok. No:12 (35410) Ege Serbest Bölgesi

Gaziemir İzmir / TÜRKİYE

+ 90 0232 478 48 14

info@vardarci.com.tr

en ru

Haberler

TOBB İzmir İl Genç Girişimciler Kurulundayız
Firmamızın 3. Nesil fertlerinden Gülser Vardarcı TOBB’a bağlı İzmir İl Genç Girişimciler kurulu icra komitesine E.B.S.O’dan seçilmiştir, kendisi bu komitede genç girişimciliğin desteklenmesi konusunda çalışmalarda bulunacaktır.
MERSİN’de kurulan yeni Linter tesisimiz

Aves Enerji ve Yağ San. kompleksinde 400 MT/24 saat pamuk çekirdeği işleyen Temizleme, Linter ve Balya Pres tesisimiz 2013 yılı pamuk (çiğit) sezonunda devreye girecek şekilde montajı bitirilip yağ ve linter üretecek hale gelmiştir.

BREZİLYA’da kurulan Linter tesisimiz başarıyla çalışıyor

Brezilya’ya sevk ettiğimiz 300 MT/24 saat pamuk çekirdeği temizleme, Linter ve Kırma tesisimiz kurulmasının ve montajının ardından başarıyla çalışmaya başlamıştır. Yeni projeler için çalışmalarımız sürmektedir.

E.B.S.O meclis üyeliğine seçildik

2009-2012 yılında E.B.S.O meclis üyeliği yapan firma ortaklarımızdan Makine Müh. Tuncer Vardarcı, yeni seçimlerde Ege Bölge Sanayi Odası meclis üyeliğine yeniden seçilmiştir. Böylece firma olarak Ege Bölge Sanayi Odasındaki çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

AFRİKA’da kurulan yeni Linter ve Kırma tesislerimiz

Afrika’da Tanzanya ve Zambiya ülkelerinde biri 350 MT/24 Saat, diğeri 250 MT/24 saat pamuk çekirdeği işleme, temizleme,  Linter ve Kırma tesislerimizin teslimatını Ocak ayında tamamladık. Firmamızın mühendislerini ve montaj şeflerini göndererek eğitim ve montaj konusunda mühendislik servisini tamamladık.

 
2013 TEMMUZ “Katı ve Sıvı Yağlar” sayısında DÜNYA GIDA Dergisindeyiz

Gıda sektörünün ilgi ile izlenen, güncel gelişmeleri ve haberleriyle okuyucusunu buluşturan Dünya Gıda dergisinin Temmuz 2013“Katı ve Sıvı Yağlar” sayısında yer aldık.

Style Switcher
Layout Style
Predefined Colors
Background Image